Наука та ІТ  |  13.05.19  |  понеділок
 

Вчені розповіли, які думки роблять людей щасливішими

Ні для кого не секрет, що усі люди на Землі більш за все бажають бути щасливими.

Зайнятися дослідженням питання щастя взялися вчені зі США та встановили, які думки допоможуть цього домогтися.

Дослідники з'ясували, що щасливішим людей роблять роздуми про стабільне життя. Натомість ті люди, які очікували в найближчі 10 років змін як в кращу, так і в гіршу сторону в результаті виявилися менш задоволені життям.

Такі результати науковці отримали внаслідок аналізу даних, які вони зібрали вперше іще 10 років тому, а потім зібрали їх повторно. Далі старі дані порівняли з актуальним станом справ.

З'ясувалося, що ті люди, які не бачили серйозних змін в своєму устрої житті в майбутньому, виявилися щасливішими за тих, хто припускав, що їхнє життя кардинально зміниться в найближчі 10 років.

Такий результат вчені пояснюють тим, що у людей, які не очікують змін, не відбувається сильного розриву між "я-зараз" і "я-майбутній". Відповідно до цього їм легше будувати плани, відкладати заощадження, а також уважніше ставитися до свого здоров'я.

Зворотня ситуація спостерігається у людей, які очікують в житті змін (при цьому неважливо у яку сторону будуть ці зміни). Річ у тім, що такі люди загалом очікують від майбутнього життя багато чого. Вони постійно концентруються на деталях досягнення цілей, не помічаючи щасливих моментів в повсякденному житті.

Результати дослідження про те, що думки про стабільність роблять людей щасливішими, знаходять підтвердження і в літературі із психології.

Фахівці зазначають також і те, що на прийняття довгострокових рішень дуже впливає незмінність рис характеру, які, по факту, є для людини ключовими.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1139

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах