Наука та ІТ  |  18.10.18  |  четвер
 

Вчені розповіли, що по нігтях можна визначити стан здоров'я

Дослідники стверджують, що люди недооцінюють зміни, які іноді відбуваються з нігтями і практично ніколи не беруть до уваги, що вони є відображенням внутрішніх проблем.

Саме на цій частині тіла можна розгледіти наявність серйозних проблем зі здоров'ям.

Наприклад, медики розповідають, якщо нігтьова пластина набула коричневого відтінку, це привід задуматися про передозування лікарських препаратів. Крім того, нігті можуть навіть позеленіти.

Найчастіше, за словами фахівців, це пов'язано з інфекцією, яка вражає нігтьову пластину. Також наявність рожево-бузкового відтінку безпосередньо говорить про необхідність відвідування кардіолога, оскільки це вказує на проблеми з серцево-судинною системою.

Автори дослідження поділилися історією, коли у чоловіка довгі роки не могли виявити рак. Він прийшов в науковий інститут для проведення дослідження та виключення грибкової інфекції з потенційного захворювання.

Однак фахівці миттєво звернули увагу на чорну смугу, яка була присутня на одному з нігтів. Це, як пізніше з'ясувалося, ознака вкрай невдалої меланоми - онкологічного захворювання, яке вражає шкіру.

Однак експерти відзначають, що не варто занадто прискіпливо ставитися до стану нігтів. Якщо раптом вони стали хвилястими, це не говорить про наявність якогось небезпечного захворювання, а всього лише про неправильний манікюр.

Вчені відзначають, що необхідно просто стежити за станом нігтьової пластини і належним чином за нею доглядати, тоді багатьох проблем вдасться уникнути.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 703

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах