Наука та ІТ  |  24.05.18  |  четвер
 

Вчені озвучили несподівану причину розвитку раку

Фахівці з британського Інституту вивчення раку встановили, що розвиток дитячого гострого лімфобластного лейкозу часто викликає стерильне оточення і генетична схильність.

Дослідники заявили, що до цього захворювання найчастіше схильні маленькі діти, які перші місяці свого життя живуть в стерильних умовах. Такі діти практично не контактують з іншими малюками, і батьки дуже рідко гуляють з ними в публічних місцях. У той же час ця недуга зустрічається набагато рідше у дітей, які відвідували ясла. Керівник дослідження професор Мел Грейвс в інтерв'ю Medical Xpress називає це парадоксом прогресу. Він зазначає, що лейкоз частіше зустрічається у відносно багатих суспільствах, в яких діти менше схильні до різних захворювань.

В результаті такої батьківської "турботи", імунна система цих дітей дуже слабка, що і стає причиною розвитку найнебезпечніших захворювань через кілька років. До речі, раніше медики неодноразово заявляли про те, що батьки занадто багато приділяють часу гігієнs дітей, через що організм малюків зовсім не може чинити опір вірусам і бактеріям.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...