Наука та ІТ  |  09.05.19  |  четвер
 

Вчені назвали способи запобігти кліматичним змінам

Дослідники із Британії заявили про те, що є можливість яка допоможе людству уникнути катастрофічних змін клімату, тому вже зараз необхідно вживати заходів.

Як повідомляє авторитетне видання Daily mail, в звіті комітету зі зміни клімату у Великобританії говориться про те, що люди повинні скоротити виробництво червоного м'яса, а також відмовитися від польотів на літаку і опалення в будинках.

Дослідники при цьому підкреслюють, що для досягнення ефективності результату такі заходи повинні прийняти абсолютно всі країни. Основною метою такого завдання є скорочення викидів парникових газів, що виробляються в Великобританії, до нуля. Також у дослідженні зазначається й те, що такі зміни мають відбутися до 2050 року. Окрім цього вчені також вказали й на те, що у Великобританії необхідно довести середню температуру до 19 градусів Цельсія, повністю відмовитися від використання літаків і газових котлів.

Варто нагадати, що тема глобального потепління зараз є вкрай актуальною серед вчених, вони активно б'ють на сполох та шукають шляхи рішення проблеми. Доказом гостроти питання кліматичних змін стало те, що на острові Шпіцберген північні лосі відмовилися від звичної їжі, зокрема, від моху, і тепер харчуються морською капустою. Також вони змушені мігрувати на острові через кліматичні зміни.

 
 

Коментарі (1) перегляди: 934

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах