Наука та ІТ  |  17.04.19  |  середа
 

В Україні видавець скасував продаж гри "Mortal Kombat 11"

Дане рішення прийняв видавець гри, утім він не пояснив, що саме стало причиною. Зазначивши лише те, що планують дотримуватися місцевих законів.

Гра вже зникла з української версії PlayStation Store та Steam.

Підтримка магазинів давала різні коментарі, щодо причин скасування продажів.
У той де час видавець WB Games дав офіційну відповідь, щодо припинення продажу. Компанія заявила, що не збирається порушувати українське законодавство.

"Ми скасували випуск Mortal Kombat 11 на українському ринку, щоб не порушувати місцеві закони. Наше рішення може бути переглянутим на підставі зміни в законодавстві. Приносимо вибачення за будь-які незручності, які це рішення могло викликати.",

- Написали у компанії WB Games

Українські геймери вже почали обурюватися, адже більшість з них з нетерпінням чекали декілька років на вихід гри.

"Я дійсно шокований, тому що це перший раз, коли гра була видалена з ринку України, особливо за два тижні до релізу. А як же люди, які зробили попереднє замовлення?",

- Зазначив один з користувачів.

У той же час, хоч компанія не зазначила, який саме закон порушує гра та користувачі переконані, що причиною став саме закон про декомунізацію. Адже у 2015 році в Україні затвердили статтю 219, що забороняє використовування атрибутики з поєднанням серпа, молота або п'ятикінцевої зірки. Утім розробники гри не стали позбуватися суперечливого контенту у грі для нашого регіону.

Попри все зі сторони уряду, жодних заяв не лунало з приводу цієї гри.

Нині компанія рекомендує геймерам, які зробили попереднє замовлення, вимагати компенсацію витрат у магазині, де вони замовляли гру.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах