Наука та ІТ  |  17.01.19  |  четвер
 

В Україні продають найдешевший електромобіль за 3500 доларів

Автомобіль не може продемонструвати вражаючі ходові якості, проте є непоганим бюджетним варіантом для України, де електромобілі набувають усе більшої популярності.

Про це пише видання АвтоЦентр.

Найдешевший в Україні електромобіль називається Bostrix Cubic. Його вартість становить 3500 доларів. Ця модель виробляється у Китаї, вона вміщує у себе трьох людей і важить менше за півтонни. Сама машина має досить нестандартний "квадратний" дизайн, маленькі чотири колеса і кузов, зроблений зі склопластику. Розміром Bostrix Cubic навіть менше, ніж Smart, маючи габарити довжини - 2580 мм, ширини - 1350 мм і висоти - 1500 мм.

Мотор в автомобіля, скажімо так, відповідає її вартості. Електрокар оснащений 2-кілловатним електромотором (у піку видає 4 кВт) і свинцевими батареями на 12V 45 Ач. Привід - на задні колеса. Таким чином, ця модель здатна вичавити з себе максимальну швидкість 45 кілометрів на годину і проїхати на одному заряді батареї 70-75 кілометрів.

Однак якщо розглядати дизайн автомобіля всередині й зовні, то він безперечно вартий своїх грошей. У зовнішній частині дзеркала заднього виду стильно оснащені повторами поворотників, а також легкосплавними дисками коліс на 12 дюймів. Усередині Bostrix Cubic має спортивне кермо, аудіосистему, електричні склопідіймачі та навіть люк на даху.

Нагадаємо, що в Україні вдвічі підвищився продаж електромобілів. Найпопулярнішим електромобілем в Україні став Nissan Leaf, вартість якого у середньому починається від 10-ти тисяч доларів.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах