Наука та ІТ  |  22.05.18  |  вівторок
 

В Україні почалася здача тестів ЗНО для абітурієнтів

Цьогоріч сесія зовнішнього незалежного оцінювання в Україні стартувала тестом з математики 22 травня.

Про це зазначено в повідомленні прес-служби Українського центру оцінювання якості освіти.

Абітурієнтів допускатимуть до пункту тестування з 10:15 до 10:50. Саме тестування розпочнеться об 11:00. Для участі в ньому абітурієнт повинен мати при собі запрошення-перепустку, оригінал сертифіката ЗНО, паспорт або інший документ, серію та номер якого зазначено в сертифікаті.

"У разі неможливості пред'явлення оригіналу сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті, або за умови надання копій цих документів абітурієнт до пункту проведення ЗНО допущений не буде",

- наголосили в УЦОЯО.

Учасникам тестування радять попередньо ознайомитися з адресою його проходження (вона вказана у запрошенні-перепустці), а також мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору. За бажанням, можна взяти з собою питну воду у прозорій пляшці.

"Нагадуємо, що протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв'язку, пристроїв зчитування, обробки, зберігання та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, не передбачених процедурою тестування",

- зазначено в повідомленні УЦОЯО.

Сьогоднішнє тестування з математики міститиме 33 завдання. На їх виконання учасникам надається 180 хвилин. За правильне виконання всіх завдань можна отримати максимальну кількість балів - 64.

Тестування з інших предметів відбудеться 24 травня (українська мова та література), 29 травня (німецька, французька й іспанська мови), 1 червня (англійська мова), 4 червня (біологія), 6 червня (історія України), 8 червня (географія) та 11 червня (фізика).

Завершиться основна сесія ЗНО тестуванням з хімії 13 червня.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...