Наука та ІТ  |  16.06.21  |  середа
 

В електронному «кабінеті водія» запустили послугу замовлення страхового поліса на авто

За даними МВС, послугами електронного «кабінету водія» протягом минулого року скористалися понад 720 тисяч людей, з початку поточного року – 315 тисяч.

У Міністерстві внутрішніх справ повідомили, що внесли до переліку функцій в електронному «кабінеті водія» послугу замовлення страхового поліса на авто.

«Відтепер ви без проблем зможете укласти договір страхування транспортного засобу відразу в електронному функціоналі – не потрібно їхати в офіс чи чекати доставку. А за 2 тижні до закінчення терміну дії страхового поліса зміниться колір його позначки й ви зможете завчасно онлайн оформити новий. При цьому попередній договір діятиме до закінчення свого терміну. А ще привабливим заохоченням є те, що громадяни пільгових категорій зможуть замовити страхові поліси зі знижкою. Головне – вказати документ, що підтверджує ці привілеї»,

– йдеться в повідомленні.

За даними МВС, послугами електронного «кабінету водія» протягом минулого року скористалися понад 720 тисяч людей, з початку поточного року – 315 тисяч.

Електронний «кабінет водія» – це ресурс, де можна здійснити обмін та відновлення посвідчення водія, призначити належного користувача на авто, відстежувати та сплачувати штрафи за порушення ПДР, за необхідності – верифікувати водійські документи, отримати витяг з Єдиного державного реєстру транспортних засобів та замовити індивідуальні номерні знаки.

Про це повідомляє radiosvoboda

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах