Наука та ІТ  |  07.09.21  |  вівторок
 

Українці скаржаться на проблеми з заходом в “Приват24”: що сталося

У роботі ПриватБанку трапився збій. Зокрема, деякі користувачі не можуть скористатися сервісом “Приват 24”. Про це свідчить сайт “Приват 24“, інформує OBOZREVATEL.

Онлайн-банкінг при спробі авторизуватись на сайті відображає помилку 500 Internal Server Error (вказує на те, що сервер зіткнувся з несподіваною проблемою, яка завадила йому виконати запит).

Водночас клієнти ПриватБанку відзначають, що мобільний додаток сервісу працює без проблем.

Також деякі користувачі відзначали, що їм вдалося зайти в “Приват24” не напряму, а за допомогою інших посилань. Наприклад, цього.

Представники ПриватБанку в коментарі виданню підтвердили, що технічних труднощів зі входом в систему немає. У клієнтській підтримці порекомендували користувачам, у яких виникли проблеми, видалити кеш і куки в браузері. Після цього потрібно спробувати авторизуватися ще раз.

Нагадаємо, що  раніше ПриватБанк попереджав, що в ніч на суботу, 4 вересня, призупинить свою роботу. Зокрема, клієнти не могли здійснювати фінансові операції з 1:00 до 6:00 години ранку.

Тоді тимчасово не працювали транзакції по картках, “Приват24” для фізосіб та бізнесу, LiqPay, мережа банкоматів, терміналів та POS-терміналів.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах