Наука та ІТ  |  22.10.18  |  понеділок
 

Українські програмісти побували на провідній ІТ-виставці в Токіо

Міжнародну виставку інформаційних технологій в Японії відвідали 30 переможців Всеукраїнського освітнього проекту "Програміст 2018".

Міжнародна виставка інформаційних технологій Ceatec Japan 2018 відбувалася з 17 по 20 жовтня у Токіо, на якій були присутні 30 переможців-студентів Всеукраїнського освітнього проекту "Програміст 2018". Юні учасники мали змогу ознайомитися з останніми світовими тенденціями та досягненнями в ІТ-сфері.

Під час найбільшої в Азії експозиції традиційно зібралися лідери світового ринку інформаційно-комунікаційних технологій та електронної промисловості. Учасники виставки презентували японські стратегії зростання і своє бачення ультра-розумного "Суспільства 5.0", запропонувавши способи вирішення глобальних проблем за допомогою високих технологій.

"Ceatec – це технологічне майбутнє, безліч дивовижних розробок і один висновок: розвиток технологій сприяє об’єднанню людей, економічному зростанню, новим діловим зв'язкам. Фонд інвестує в знання молодих програмістів, демонструє їм досягнення країн і цілих континентів. Вірю, що в найближчому майбутньому це принесе дивіденди у вигляді унікальних сервісів і додатків, перспективних українських стартапів, нової генерації айтішників, які будуть розвивати і підтримувати свою країну", – розповів Іван Таранов, студент Приазовського державного технічного університету міста Маріуполь.

Також для студентів організували екскурсію визначними пам'ятками Токіо.

Нагадаємо, що проект "Програміст" проводився благодійним Фондом Бориса Колеснікова вперше серед студентів провідних технічних вишів України. Журі оголосило переможцями конкурсу шість студентських команд (по 5 осіб), які презентували кращі програми та сервіси соціальної спрямованості: "Телега" і "Belov’s Four" з Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського "ХАІ" (м. Харків), "BITE.us" з Одеського національного політехнічного університету, "KorLab" з Приазовського державного технічного університету (м. Маріуполь), "Команда ДонНТУ" з Донецького національного технічного університету (м. Покровськ), "КІТ" з Донбаської державної машинобудівної академії (м. Краматорськ).

На сьогодні розпочалася реєстрація студентів для участі у двох освітніх ініціативах Фонду - "Харчові технології 2019" та "Авіатор 2019". Переможці відвідають профільні форуми в Кельні та Парижі відповідно. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах