Наука та ІТ  |  08.01.19  |  вівторок
 

Україна представила новинки електроніки на виставці у США

8 січня в Лас-Вегасі розпочала свою роботу найбільша виставка споживчої електроніки CES 2019.

Ukraine Tech Pavilion презентує свої власні продукти світовому споживачу.

Учасниками українського павільйону в рамках Міжнародної виставки користувацької електроніки Consumer Electronics Show стали 8 вітчизняних стартапів, які були обрані українськими та міжнародними експертами та інвесторами, повідомляє інвестиційний портал InVenture.

"У нинішньому наборі широкий спектр напрямків проектів: є ті, хто вже продає свої продукти на сотні тисяч доларів; ті, у кого в команді вже 15 осіб; і ті, хто тільки заходить на ринок, але з сильною технологічної ідеєю. Це вже 3-й рік, коли Україна представлена ​​власним павільйоном на CES, і нам дійсно є що показати",

- розповів засновник компанії Concepter Владислав Тисленко.

Серед учасників павільйону:

  • FunLight - атракціон інтерактивних проекцій для торговельних центрів та тематичних парків. Потужні проектори використовуються для передачі зображень на стіни і підлогу. Гра контролюється рухами тіла, які відслідковуються спеціальними датчиками всередині приміщення. 
  • Flasty - харчовий 3D принтер, який працює з будь-якими видами продовольчої сировини: шоколадом, сиром та ін. Дозволяє створити власні варіанти 3D-дизайну або вибрати готові.
  • Jollylook - аналоговий вінтажний фотоапарат з функцією миттєвого проявлення фото. Виготовлений з вторинної сировини - паперу і картону.
  • nuka - вічна канцелярія (блокнот та олівець). Синтетичний папір практично не піддається руйнуванню і зберігається в хмарі. За допомогою антисептика для рук можна стерти і звичайну ручку. 
  • RAWR - IoT технології для домашніх улюбленців: IoT-нашийник - мобільний додаток допомагає контролювати, де і як себе почуває ваш улюбленець. Дозволяє інтегруватися з різними послугами, як-от ветеринарні клініки.
  • Photon_LMS - портативна модульна фотостудия для предметної фотографії. Photon включає в себе блоки, які працюють від 2700 світлодіодів і повністю керовані смартфоном або ПК.
  • Whooshi - бездротовий портативний підсилювач звуку і смарт-музична програма.
  • iGlam - перший інтелектуальний набір ювелірних виробів, колір яких підлаштовується під обраний аутфіт. Кільце виготовлено зі срібла 925 проби з напівдорогоцінним камінням.

За словами президента і головного виконавчого директора Western NIS Enterprise Fund Ярослави Джонсон, український павільйон продемонстрував хороші результати у два попередні роки, й очікується, що цьогоріч українці вразять міжнародне співтовариство своїми ІТ-розробками.

Виставка триватиме до 11 січня включно.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах