Наука та ІТ  |  19.06.14  |  четвер
 

Україна і Канада показали спільно зроблені БТРи на виставці

ДП "Державне Київське конструкторське бюро "Луч" разом з канадською компанією STREIT Group показали на міжнародному салоні озброєння і військової техніки Eurosatory-2014 свої БТРи.

"Ми вперше представляємо в рамках виставки Eurosatory 2014 наші продукти, створені в кооперації з канадською компанією STREIT Group. Перший — це багатофункціональний бронетранспортер (БТР) VARAN APC, оснащений бойовим модулем високоточної зброї "Сармат",

- прокоментував дану подію генеральний конструктор ДП "ДККБ "Луч".

Також він розповів, що бронетранспортер, на якому встановили український бойовий модуль "Сармат", оснащений колісною формулою 6Х6. На його думку, дана розробка є прикладом успішної кооперації українських виробників зброї.

Канадські партнери України теж вперше презентували бойову машину WARRIOR-APC, яка має білоруський протитанковий ракетний комплекс "Шершень-Д" та ракети РК-2 українського виробництва ДП "ДККБ "Луч".

Зазначимо, з 16 червня в передмісті Парижа відбувається одна з наймасштабніших виставок озброєння та військової техніки. Україну представляє приватна київська компанія Thermal Vision Technologies та ДК "Укроборонпром".

 
 

Коментарі (0) перегляди: 3872

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...