Наука та ІТ  |  18.06.18  |  понеділок
 

Україна допомагатиме Ілону Маску в колонізації Марса

Представники світової авіаційної промисловості в Україні приступили до реалізації проекту, який спрямований на пошук серед української молоді талановитих вчених і винахідників.

Фестиваль інженерних талантів "Future of Ukraine" був організований компаніями Боїнг Україна, Прогрестех Україна, Тукана Інжиніринг Україна.

Учасникам проекту пропонують розробити нові та нестандартні завдання, які вони не зустрічали під час навчання у ВНЗ і школах. Фінал конкурсу відбувся 9-го червня, і в цей день визначилися десять переможців. Ці молоді українці скоро відправляться в американський Сіетл, в найбільшу авіакорпорацію "Боїнг". Переможці проекту зможуть на власні очі побачити найостанніші технології та розробки. Фестиваль показав, що в нашій країні є багато талановитої молоді, здатної долати найскладніші технічні виклики.

Проект складався з 3-ох турів. Наприклад, у другому турі півфіналісти повинні були допомогти винахідникові Ілону Маску в колонізації Марсу. Вони повинні були індивідуально вирішувати дуже нестандартні інженерні завдання, посилені фундаментальними і ІТ модулями, при максимально загальних вимогах до результату і повній відсутності будь-яких рекомендацій до способу його отримання.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...