Наука та ІТ  |  09.07.20  |  четвер
 

Учасники ЗНО сьогодні складають історію України: що брати на тестування, правила та умови

Для проходження тесту зареєструвалися понад 264 тисячі осіб.

Сьогодні, 9 липня, учасники зовнішнього незалежного оцінювання складатимуть тести з історії України. Для виконання завдань сертифікаційної роботи з історії України зареєструвалися понад 264 тисячі абітурієнтів.

 

Що потрібно для участі в тестуванні

З огляду на карантинні заходи, аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. Вхід учасників до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання буде дозволено за наявності таких документів: оригіналу сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у сертифікаті; запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки. У разі неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, серію та номер якого зазначено у Сертифікаті, або за умови надання копій цих документів чи електронної версії ID-картки у мобільному застосунку "Дія" абітурієнта не буде допущено до пункту проведення ЗНО.

ЗНО 2020: умови допуску учасників

Крім того, процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження інших заходів, зокрема, кожен учасник ЗНО повинен: пройти термометрію (до тестування не допускатимуть осіб з кашлем, нежитем чи температурою понад 37,3°C); бути у захисній масці, яка має закривати ніс і рот; дотримуватися правил соціального дистанціювання (в аудиторіях має бути до 15 учнів, а відстань між учасниками тестування повинна становити не менш ніж 1,2 м). Слід зазначити, що в разі, якщо учасник прибуде до пункту тестування після 10:50, його не буде допущено до участі в ЗНО. Для учасників, які з поважних причин не зможуть взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія.

Що заборонено використовувати під час складання тестів

Під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування. Всі ці речі потрібно залишити у спеціально відведеному місці в аудиторії. Водночас у пункт тестування можна взяти з собою кілька чорних ручок та прозору пляшку води без етикетки, а також засоби індивідуального захисту (захисні маски, дезінфектор для рук), які учасник ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1347

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах