Наука та ІТ  |  17.01.19  |  четвер
 

У Єгипті знайшли дві стародавні гробниці

Археологи виявили у селі Мут, яке знаходиться в оазисі Дахла в Лівійській пустелі приблизно у 350 км на захід від долини Нілу, стародавні гробниці часів Римської.

Інформацію про знахідку повідомили в Міністерство археології та культури Єгипту.

Археологи розповідають, що виявлені ними гробниці мали в собі прикраси у вигляді писаних сцен. Також наголошується, що одна із знахідок була побудована з пісковику. Сходинок, які ведуть в гробницю є 20, а її головний зал протяжної форми і розташований зі сходу на захід. Вказаний зал зроблений із глиняної цегли. Примітним є й те, що на стіні в північній частині археологи виявили вхід в дві похоронні камери, де, як згодом з'ясувалося, перебували людські скелети,а також глиняні посудини та лампи.

Друга гробниця розташована на схід від першої і також виконана із глиняної цегли. Цікавою знахідкою всередині неї стала фреска.

Археологи розповідають, що розпочалися розкопки у вище вказаному селі доволі давно -  іще 16 років тому. За весь цей час дослідники виявили 10 незавершених гробниць грецької епохи і Всі вони були побудовані з пісковика.

Варто нагадати, що у давні часи Єгипет був однією з провінцій Римської імперії. Тривало це з 30 року до нашої ери по 395 рік.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах