Наука та ІТ  |  16.03.19  |  субота
 

У Єгипті курсуватиме суперсучасний український трамвай

У стародавньому туристичному єгипетському місті Олександрія почали курсувати сучасні трамваї українського виробництва, яких на Батьківщині практично немає.

Про це повідомляє Центр транспортних стратегій.

За інформацією голови управління пасажирських перевезень Олександрії Халіда Ельовіт, трамвай "Татра-Юг" пройшов всі необхідні випробування під контролем українських технічних фахівців. Потім відбулися пробні заїзди вже з пасажирами. Все пройшло добре, і тепер українська машина курсує й експлуатується в повному режимі.

В Олександрії заявили, що український трамвай став революцією в застарілій системі єгипетського громадського транспорту, який вирішить не тільки проблеми руху, а й проблеми забруднення повітря.

Сам "Татра-Юг" здатний дати громадянам "розкішні поїздки", адже він обладнаний системою WI-FI, кондиціонером, створює менше шуму при поїздці, укомплектований візуальною системою інформування про зупинки на шляху, за яким курсує.

Нагадаємо, що у трамваях і тролейбусах Львова є ще один спосіб оплати за проїзд. Вже запустили послугу оплати за проїзд в електротранспорті за допомогою SMS-повідомлення.

 
 

Коментарі (2) перегляди: 1069

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах