Наука та ІТ  |  15.07.18  |  неділя
 

У системі Google відбувся масовий збій

Власники смартфонів Meizu, Lenovo та інших моделей масово почали скаржитися на численні збої в системі Android, що викликані помилками сервісів "Гугл".

Про це пишуть користувачі Android в соціальних мережах. 

Люди скаржаться, що вчора, 14 липня, їх смартфони раптом почали дуже сильно виснути а то і зовсім поводити себе неадекватно. Так деякі повідомляють, що їх гаджети самі вмикають музику або дзвонять на номери зі списку контактів. При цьому, якщо зайти в сервіси гугл, такі як Google Play, You Tube або Chrome, то телефон сильно гальмує і практично нічого не завантажує. Більш того, проблеми із завантаженням переслідують смартфон не тільки в сервісах "Гугл", а у всій системі, адже Android сам по собі залежить від справної роботи системи Google. 

Ті користувачі, які вже здогадалися зробити повернення до заводських налаштувань, помітили, що телефон працює справно рівно до того моменту, як починається реєстрація облікового запису Google. Після авторизації (яка необхідна для роботи з Play Market та іншими необхідними сервісами) знову починаються зависання.

У прес-службі Google поки не дають ніяких коментарів з приводу ситуації, що склалася, хоча постраждалих від масового збою з кожною годиною все більше і більше.

ДОПОВНЕНО

Користувачі Meizu знайшли дивний спосіб як повернути "Гугл" до стабільної роботи, який дійсно працює на багатьох телефонах. 

1. Потрібно знайти у налаштуваннях "Акаунти"

2. Обрати ваш акаунт "Гугл", а потім натиснути "Управління акаунтом Google" 

3. Далі буде білий екран. Телефон сам рано чи пізно заблокується, треба буде зачекати.

4. Розблокуйте телефон, меню управління має відкритися і все стане як раніше. 

 
 

Коментарі (0) перегляди: 2072

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах