Наука та ІТ  |  02.05.20  |  субота
 

У США зареєстрували препарат від COVID-19

Про це інформує "FDA", передає "Прямий".

У Сполучених Штатах Америки Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та ліків ухвалило застосування у екстрених випадках експериментального засобу Remdesivir для лікування COVID-19.

"Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та ліків (FDA) дозволило використання засобу Remdesivir, який раніше застосовувався для лікування хворих на еболу, після досліджень, котрі показали, що він скорочує час одужання в середньому на 31 відсоток, або приблизно на чотири дні, у пацієнтів з хворобою Covid-19",

- йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ті, хто отримував Remdesivir, змогли завершити лікування в середньому протягом 11 днів, тоді як інші пацієнти лікувались 15 днів. Вважається, що засіб також може допомогти запобігти летальним випадкам, але цей ефект ще недостатньо вивчений вченими.

Тепер засіб зможуть призначати пацієнтам з важким перебігом коронавірусної хвороби, наприклад, тим, хто має проблеми з диханням, потребує застосування ШВЛ.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я застерігає українців від шахраїв, які продають псевдоліки від коронавірусної інфекції.

Про це повідомляє stopcor

 
 

Коментарі (0) перегляди: 683

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах