Наука та ІТ  |  16.03.20  |  понеділок
 

У США почнуться клінічні випробування вакцини проти коронавірусу

У випробуваннях дослідного центру в Сіетлі візьмуть участь 45 добровольців, перший учасник отримає експериментальну дозу вакцини 16 березня.

Клінічні випробування вакцини проти коронавірусу SARS-Cov-2 почнуться в США, у дослідницькому центрі Kaiser Permanente Washington Health Research Institute в місті Сіетл. Перший учасник випробувань отримає експериментальну дозу в понеділок, 16 березня, повідомляє DW з посиланням на Associated Press.

Усього у випробуваннях візьмуть участь 45 волонтерів у віці від 18 до 55 років. Вони будуть отримувати різні дози вакцини, розробленої біотехнологічною компанією Moderna, що базується в штаті Массачусетс, а також Національними інститутами охорони здоров'я США (NIH). Також проанонсовано можливий початок у квітні клінічних випробувань антикоронавірусної вакцини, розробленої американською компанією Inovio Pharmaceuticals, в Університеті Пенсільванії і випробувальному центрі в Канзас-сіті. У випробуваннях візьмуть участь кілька десятків добровольців. Як повідомляв УНІАН, у світі станом на ранок 16 березня зареєстровано 169 387 лабораторно підтверджених випадків захворювання коронавірусною інфекцією COVID-19.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах