Наука та ІТ  |  29.05.20  |  п'ятниця
 

У Міносвіти розповіли, як проходитиме ЗНО-2020

Максимальна допустима температура тіла, з якою пускатимуть на тестування, — це 37,2 градуса.

Цього року основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбуватиметься від 25 червня до 17 липня. Про всі нюанси цьогорічного тестування в "Сніданку з 1+1" розповіла заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко, пише ТСН. У нинішньому році для учасників ЗНО удвічі збільшили термін допуску до пункту пропуску. Також дітей проситимуть дотримуватися соціальної дистанції.

"Раніше абітурієнти мали приблизно 30-35 хвилин для того, щоб пройти усі процедури. Цього року ми збільшили цей час і він триватиме годину. Також запроваджено новацію - кожному учаснику ЗНО у перепустці буде зазначений маленький часовий проміжок, коли варто заходити до пункту тестування. Всіх учасників поділять на невеличкі групи і вони заходитимуть у свій час",

- пояснила чиновниця.

Протягом тестування абітурієнти будуть в масках, але їх можна зняти і замінити. Перебувати в аудиторії без маски не можна, наголосила Тетяна Вакуленко. Також під час складання тестування можна пити воду. В УЦОЯО радять також мати при собі індивідуальні санітайзери, а також сухі серветки. Максимальна допустима температура тіла, з якою пускатимуть на тестування, - це 37,2 градуса.

"Якщо в учасника ЗНО звичайна температура тіла вища норми, то йому слід взяти довідку у сімейного лікаря чи терапевта про те, що вона не пов'язана з коронавірусом, а індивідуальним станом",

- каже Тетяна Вакуленко.

Раніше УНІАН повідомляв, що Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії ЗНО у 2020 році. Зокрема, ЗНО-2020 триватиме з 25 червня по 17 липня.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах