Наука та ІТ  |  24.05.22  |  вівторок
 

У Львові з 1 вересня планують відновити повноцінне навчання в школах

У школах мають бути надійні укриття.

У Львові з нового навчального року 1 вересня планують відновити повноцінне навчання, під час брифінгу у прямій трансляції Tvoemisto.tv повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

За його словами, найважливішим зараз є питання безпеки у школах, тож до вересня будуть це напрацьовувати.  

 «З нового навчального року хочемо зробити все можливе, щоб відновити повноцінне очне навчання у школах. За цей час треба вирішити питання безпеки, щоб у кожній школі якісно функціонувало укриття, а якщо його там немає фізично, то ми маємо знайти приміщення поруч», 

– сказав він.

З початку російського вторгнення у Львові переоблаштували 500 установ для проживання людей. У 107 закладах освіти досі проживають українці, що втекли від війни.

За словами міністра освіти Андрія Вітренка, з 1 вересня почнуть працювати лише ті школи, у яких є бомбосховища. Наразі міносвіти проводить аудит шкіл щодо питання, чи є в них укриття та відповідні засоби, щоб забезпечити безпеку дітей та педагогічних працівників.

Навчальний рік 2021/2022 у школярів Львова та області завершиться по-різному. В одних учнів це буде звично наприкінці травня, проте в інших – у середині червня. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України, школам в умовах війни рекомендують самостійно визначити дату завершення.

 

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e