Наука та ІТ  |  17.03.21  |  середа
 

У Львові урок християнської етики у школі обурені батьки назвали “службою” (відео)

У львівській школі №68 відбувся відкритий урок з християнської етики для п’ятикласників. В соцмережі виклали відео уроку, яке викликало протилежні відгуки серед батьків учнів. Про це повідомляє група “Батьки SOS”.

Так, за словами батьків, вчителька намагалась перетворити урок на богослужіння і проповідь. У соцмережі з’явився запис відкритого уроку з християнської етики. Він, очевидно, повинен був продемонструвати методику викладання предмета у звичайній школі.

“Ми зібралися на заняття з християнської етики. Мені казали, що у нас на уроці нема гостей, але, щоб гості прийшли, їх треба запросити. Зараз я хочу разом з вами запросити до нас на урок найважливішого гостя. Ми не можемо його побачити, але знаємо що він завжди тут. І от зараз я запалю свічечку і це означатиме, що цей гість присутній на занятті. Може вже здогадалися, хто це той гість, діти? Так, це Господь Бог”,

– почала урок вчителька.

Наприкінці уроку діти наклеїли на веселку (символ післяпотопного заповіту Бога з людьми), почеплену до класної дошки, зроблені з паперу різнобарвні сердечка зі словами подяки та любові до господа.

Зазначимо, що цей інцидент стався ще в жовтні 2020 року, проте лише зараз відео набуло нового резонансу.

Але коментатори поділились на дві частини:одні кажуть, що все цілком прийнятно, інші нагадують, що Конституція проголошує свободу віросповідання.

“Для того, щоб Бог прийшов свічки не потрібні. Бог не потребує “принуділовки”, якою є “Християнська” етика. Це свавілля над Законом України, де чітко прописано, що церква відділена від освіти та держави”,

– обурюється один користувач фейсбуку.

“Дітям замість віри прищеплюють забобони. Це є абсурдом для недільних шкіл і вже неправильною подачею Бога. Ну абсурд же!” – додає інший.
“А якщо в класі присутні діти іншої віри? Що тоді? Залиште віру за школою”,

– написав ще один.

Нагадаємо, що міністр освіти Сергій Шкарлет спростував міф про обов’язковість християнської етики та наголосив, що школи та вчителі самостійно формуватимуть програму навчання.

Про це повідомляє varta1

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах