Наука та ІТ  |  11.06.21  |  п'ятниця
 

У Львові розпочали роботу пришкільні та позашкільні табори для дітей

Цьогоріч табори організують при чотирьох закладах загальної середньої освіти: Ліцей №21, Львівська середня загальноосвітня школа №71, НВК «ШЕЛ»

У Львові розпочали роботу пришкільні та позашкільні табори для дітей. Усі табори безкоштовні і триватимуть у режимі прогулянкових груп. Також діятимуть позаміські табори для дітей пільгових груп. Про це повідомили в управлінні освіти ЛМР, пише Dailylviv.

Крім цього, усі львівські діти мають змогу безкоштовно відвідувати табори при закладах позашкільної освіти, які також діють у режимі прогулянкових груп. Табори діятимуть у всіх районах Львова на безкоштовній основі. У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.

З переліком позашкільних закладів, при яких будуть проводитися табори, можна ознайомитись на фото нижче.

Також управлінню освіти підпорядковано два позаміські табори, які створені для відпочинку дітей пільгових категорій. Це табори «Старт» у Коростові та «Ватра» у Гребенові. Перебування там є безкоштовним, адже фінансується з міського бюджету. Цього року табори матимуть 3 зміни.

Щоб записати дитину у такий табір, потрібно подати заяву до адміністрації закладу, в якому навчається дитина. Першочергово путівки надають дітям пільгових категорій: діти-сироти, напівсироти, діти позбавлені батьківського спілкування, а також діти учасників АТО-ООС, малозабезпечені, багатодітні.

Про це повідомляє dailylviv

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах