Наука та ІТ  |  19.11.18  |  понеділок
 

У Львові обдаровані учні отримали по 10 тисяч гривень

Цьогоріч комісія обрала 16 переможців на підставі певних критерій.

В рамках Програми підтримки обдарованої молоді у понедолок, 19 листопада, у Львівській міській раді відбулось вручення премій, повідомляє прес-служба ЛМР.

З-поміж 36-ти претендентів Керівна рада Програми обрала 16 кращих школярів.

Відтак, міський голова Львова Андрій Садовий вручив їм по 10 тисяч гривень.

"Я хочу від імені громади міста подякувати за те, що ви добре вчитеся, маєте хороші результаті, і я би хотів, щоб ви в перспективі ставили собі дуже великі цілі. Наприклад, отримати Нобелівську премію, закінчити хороший вуз, трішки у Львові повчитися, трішки, можливо, у Гарвард поїхати чи у Кембрідж. І потім своїми знаннями робити країну кращою",

- зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

При визначенні переможців Керівна рада оцінювала наявність нагород міжнародного та всеукраїнського рівнів, участь школярів у різних проектах,  підтверджених сертифікатом, участь у громадській та волонтерській діяльності та учнівському самоврядуванні, рекомендацій та мотиваційних листів.

За кожним критерієм членами комісії були виставлені оцінки, які підсумовувалися.

Серед переможців - найбільше учнів Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ ім. Івана Франка, а також вихованці Львівської лінгвістичної гімназії, Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 81 ім. Петра Сагайдачного з поглибленим вивченням англійської мови, ліцеїв "Львівський" та № 8 ЛМР.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах