Наука та ІТ  |  01.05.18  |  вівторок
 

У світі побоюються, що штучний інтелект вийде з-під контролю

Співзасновники компанії Google Сергій Брін і Ларрі Пейдж у своєму спільному зверненні висловили стурбованість можливими негативними наслідками застосування цієї технології.

Вони написали, що нові потужні технології, такі як штучний інтелект, здійснюють прорив у науці для користі людства, але при цьому вони змушують думати про високу міру відповідальності.

Безпілотні системи, які можуть самостійно приймати рішення, несуть реальну небезпеку для всього світу. Різні терористичні угруповання і тоталітарні режими можуть використовувати штучний інтелект для маніпулювання людьми, вважають творці найбільшої пошукової системи, які також багато інвестують у проекти різних дронів.

"Побоювання безпеки варіюються від страхів науково-фантастичного стилю до перевірки працездатності безпілотних автомобілів",

- заявили вони.

Як повідомляли раніше "Ваші новини", в США схвалили проект глобального інтернету Ілона Маска. Проект SpaceX передбачає запуск на орбіту кілька тисяч супутників, щоб покрити всю земну кулю мережею дешевого інтернету.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e