Наука та ІТ  |  17.12.19  |  вівторок
 

Штучний інтелект Instagram буде попереджати про образливі пости

Цей інструмент повинен допомогти в боротьбі з цькуванням в інтернеті, яка перетворилася на нагальну проблему для таких платформ, як Instagram, YouTube і Facebook.

Instagram почне попереджати користувачів, якщо вони напишуть образливий підпис до своїх фото і відео. Компанія, яка належить Facebook, повідомила, що їй вдалося створити систему штучного інтелекту для виявлення образливих написів. Сенс у тому, щоб у користувачів була можливість подумати перед тим, як публікувати щось неналежне. Про нововведення, яке буде негайно впроваджено в деяких країнах, компанія оголосила у своєму блозі, пише Російська служба ВВС. Цей інструмент повинен допомогти в боротьбі з цькуванням в інтернеті, яке перетворилося на нагальну проблему для таких платформ, як Instagram, YouTube і Facebook. У дослідженні кібертравлі, що проводилося в липні 2017 року, Instagram була названий найгіршою платформою за поширеністю цієї проблеми.

Якщо користувач напише щось образливе у своїй публікації в Instagram, з'явиться попередження про те, що на подібні повідомлення надходили скарги про цькування від інших користувачів. Після цього у користувачів буде можливість відредагувати повідомлення перед публікацією.

 

"Крім допомоги в боротьбі з цькуванням це попередження також дасть людям можливість дізнатися, що не дозволяється в Instagram і в яких випадках акаунт ризикує порушити наші правила",

- йдеться в повідомленні компанії.

На початку року Instagram запровадив схоже попередження, яке повідомляє, що його коментар під публікацією іншої людини може здатися образливим.

"Ми отримали обнадійливі результати і зрозуміли, що подібні підказки можуть допомогти людям змінити свої слова, коли у них з'являється така можливість", - повідомила Instagram. Автор книги "Ютюбери" Кріс Стокел-Уокер розповів в інтерв'ю ВВС, що нововведення є частиною зусиль Instagram з метою поліпшити турботу про добробут своїх користувачів. "Програма намагається відмовитися від деяких елементів, які завдають шкоди суспільству — від боротьби з фото, які пропагують нанесення собі шкоди, до приховування лайків",

- сказав він.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах