Наука та ІТ  |  31.08.18  |  п'ятниця
 

У львівських школах перший урок присвятять сортуванню сміття

У такий спосіб у місті дадуть старт загальноміській інформаційно-просвітницькій кампанії щодо раціонального поводження з відходами серед школярів.

Навчальний рік у деяких школах Львова розпочнеться з уроку про екологічну культуру. У школах № 7 та № 71, що на Знесінні та у Кривчицях, вчитимуть як правильно сортувати сміття. Цей захід проведуть 3 вересня до Дня першого дзвоника, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Запрошені екологічні активісти разом із працівниками ЛКП "Зелене місто" розповідатимуть школярам про сортування, переробку сміття та способи зменшити його кількість у повсякденному житті.

"Ми пояснимо дітям, для чого потрібно сортувати сміття. Окрім того, практично покажемо, як це робити. Для цих уроків ми привеземо у школи чисту вторсировину: папір, склотару, пластикові упаковки та спеціальні сортувальні бокси. Друга частина уроку буде інтерактивна - це рухливі еко-ігри з виконанням певних завдань, зокрема на швидкість чи кмітливість",

- розповів директор ЛКП "Зелене місто" Вадим Ноздря.

Згодом в інших школах міста екологи з фахівцями ЛКП "Зелене місто" проведуть серію навчальних лекцій, воркшопів та конкурсів зі збору вторсировини.

Нагадаємо, львівські школи цього року відмовились від традиційних лінійок на 1 вересня, тож розпочнуть навчання з уроків толерантності, флешмобів та екскурсій.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах