Наука та ІТ  |  20.09.21  |  понеділок
 

Шкарлет каже, що 19-річний студент помер не від вакцинації

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що смерть вакцинованованого у вересні 19-річного студента Українського гуманітарного інституту сталася не через щеплення.

Про це він сказав під час урочистого відкриття Форуму Всеукраїнського тижня дошкілля «Дошкільна освіта України 30», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ті прикрі випадки, які стаються, всі знаємо – облетіло певні мережі повідомлення стосовно хлопчика 19 років, але там причина, вона буде оприлюднена, причина не в вакцинації. Є декілька побічних явищ, але вакцинування сьогодні є наша з вами запорука успішного освітнього процесу»,

- сказав Шкарлет.

Він закликав освітян звертатися за роз’ясненнями стосовно вакцинації та її наслідків до профільних лікарів та центру надання консультації Міністерства охорони здоров’я.

«Тренди нашої держави стосовно вакцинації, стосовно карантинних умов виявляються такі, що в діалозі сьогодні з Міністерством охорони здоров’я, з моїм колегою міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком, сьогодні пандемія COVID- 19 переростає в пандемію невакцинованих. Задумайтесь про це. В містах, в областях, в районах треба активно і досить виважено і розумно ставитися до вакцинації»,

- наголосив Шкарлет.


Як повідомляв Укрінформ, в Україні з 20 вересня 2021 року набули чинності нові карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19, передбачені постановою, яку уряд ухвалив 13 вересня.

Постанова передбачає, що COVID-сертифікат матиме дві опції (жовту або зелену відмітку) та міститиме інформацію про вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 години) або одужання від COVID-19. Так званий жовтий сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а "зелений" - про повний курс.

Як повідомляли раніше низка ЗМІ, 13 вересня помер студент 3 курсу спеціальності «Філологія» Українського гуманітарного інституту Володимир Сало. За інформацією Українського гуманітарного інституту, попередня довідка про причину смерті вказує «Cерцево-легенева недостатність. Набряк легень. Гостра коронарна недостатність». Остаточна причина буде відома лише через місяць після завершення медичних досліджень.

Також у навчальному закладі повідомили, що в понеділок, 13 вересня, о 14:30 студент вакцинувався від коронавірусу.

Про це повідомляє ukrinform

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах