Наука та ІТ  |  12.10.17  |  четвер
 

СБУ попереджає про підготовку нової хвилі кібератак

Основне завдання атак - порушити штатне функціонування інформаційних систем, що може дестабілізувати ситуацію в країні.

Служба безпеки України попереджає про підготовку нової масштабної кібератаки на державні структури і приватні компанії.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

"За інформацією спецслужби, цілями зловмисників визначені великі державні та приватні компанії. Атака може бути здійснена з використанням оновлень, в тому числі загальнодоступного прикладного програмного забезпечення. Механізм її реалізації буде подібним кібератаці, здійсненої в червні цього року",

йдеться у повідомленні СБУ.

Фахівці радять для запобігання несанкціонованого блокування інформаційних систем дотримуватися наступних рекомендацій: оновити сигнатури антивірусного програмного забезпечення на серверах і робочих станціях; здійснити резервування інформації, що обробляється на комп'ютерному обладнанні; забезпечити щоденне оновлення системного програмного забезпечення, в тому числі OS Windows всіх без винятку версій.

Нагадаємо, що в Україні 27 червня була зафіксована масштабна кібератака, "вірус-вимагач" паралізував роботу комп'ютерних мереж в банках, ЗМІ, торгових організаціях, поштових службах, державних установах. Назва вірусу, який зашифрував файли на жорсткому диску всіх комп'ютерів в зараженій мережі, - Petya.A.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...
 
 

Фоторепортажі

показати всі

500 Internal Server Error


nginx/1.10.1
.jpg">