Наука та ІТ  |  20.02.18  |  вівторок
 

Samsung запатентувала літаючий екран

Дрон з екраном для відображення інформації може самостійно підлаштовуватися під рух і погляд користувача. Наприклад, він може нахилятися в бік користувача, повертаючи ротори.

В основному дрони, як і раніше, використовуються для розваги та зйомки на камеру з великої висоти, але все більше компаній починає використовувати їх для доставки і іншого застосування, що що передбачає взаємодію з клієнтами. Через це інженерам доводиться розробляти нові технології взаємодії дронів з людьми.

Інженери Samsung запатентували літаючий дрон зі спеціальним дисплеєм для виведення інформації. Він повинен постійно підлаштовувати положення дисплея таким чином, щоб він перебував у максимально зручному для користувача положенні, навіть якщо людина йде і змінює напрямок погляду.

Для цього інженери запропонували два рішення. В одному варіанті виконання дрон може мати поворотні ротори, за рахунок яких він зможе повертатися з горизонтального у майже вертикальне положення. Другий варіант конструкції передбачає, що рама дрона залишатиметься в горизонтальному положенні, а повертатися буде тільки екран.

Автори патенту пропонують оснастити такий літаючий екран системою розпізнавання перешкод, а керувати таким дроном за допомогою голосових команд або жестів. Крім того дрон може мати систему навігації не тільки на основі GPS, але й використовує для орієнтації сигнали Wi-Fi.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...