Наука та ІТ  |  08.11.18  |  четвер
 

Samsung презентувала гнучкий смартфон

У розгорнутому вигляді пристрій схожий на планшет діагоналлю 7,3 дюйми, а у складеному - на звичайний смартфон з сенсорним екраном звичних розмірів.

У середу, 7 листопада, на конференції Samsung Developer Conference у Сан-Франциско південнокорейська компанія показала прототип свого першого телефону, що згинається, передає ВВС.

Samsung не продемонструвала остаточний вигляд свого смартфону, помістивши його у кейс. Також компанія не розкрила, як назве пристрій.

Сам дисплей новинки має назву Infinity Flex. Коли його складають навпіл, працює окремий менший "дисплей на обкладинці" з іншого боку смартфону. У розгорнутому вигляді відкривається доступ до внутрішнього екрану. Гаджет також зможе одночасно запускати три програми.

Для того, щоб смартфон був гнучким, але, водночас, і міцним, використовувалися спеціальні матеріали – захисний полімерний шар та особливий клей для фіксації. 

Зазначається, що прототип є доволі товстим, однак значно тоншим, ніж на попередніх телефонах, тому у складеному вигляді його можна розмістити у кишені.

У виробництво новинку запустять наступного року.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 932

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах