Наука та ІТ  |  08.12.17  |  п'ятниця
 

У Японії дрони проганятимуть трудоголіків додому

Наприкінці робочого дня він буде підлітати до співробітників, що затрималися на робочому місці, та програвати над ними пісню, яка сигналізує, що вже час йти додому.

Японська компанія "Taisei оголосила про створення дрона, який буде боротися з перевтомою офісних працівниківповідомляє N+1.

Безпілотник під назвою T-Frend буде обладнаний камерою і автономною системою навігації, що не базується на GPS, сигнали якої можуть бути недоступні в приміщенні. Спеціальний працівник компанії зможе призначити час і маршрут "патрулювання" офісу, після чого дрон буде виконувати його в автономному режимі. 

Якщо наприкінці робочого дня дрон помітить працівника, що затримався на робочому місці, він підлетить до нього і почне програвати адаптований японський варіант шотландської пісні "Auld Lang Syne", який використовується у багатьох японських закладах та оповіщає клієнтів, що заклад скоро закриється.

Дрон стане доступний клієнтам у квітні 2018 року, але не у власність, а в якості сервісу з щомісячною оплатою.

До речі, в Японії існує явище Кароса - раптова смерть, викликана постійною перевтомою на роботі, яка призводить до смертей в ранньому віці від інфарктів чи інсультів.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e