Наука та ІТ  |  06.05.19  |  понеділок
 

Вчені створили антибіотики для лікування раку

Професор Університету Лінкольн Мартін Лір і професор Університету Тохоку Масахиро Хірама протягом 30 років намагалися синтезувати речовину, яка знищує злоякісні клітини.

Вчені першими в світі змогли синтезувати кедарцідін.

Як зазначають дослідники, на основі цієї речовини можна створити препарати для лікування онкологічних захворювань. Вищевказана речовина була виявлена ​​на території Індії майже 30 років тому. Знаходилась вона в грунті. Фахівці розповіли, що ще тоді змогли встановити, що вона була антибіотиком, а також може допомогти в лікуванні онкології. Однак на підтвердження гіпотези потрібні були роки, які вчені й витратили на те, аби синтезувати речовину в лабораторії.

На таке відкриття фахівців з Японії і Великобританії уже відреагували вчені з усього світу, заявивши, що воно є величезним кроком в медицині, оскільки на основі цієї речовини вже зовсім скоро можна буде створювати спеціальні препарати для профілактики і лікування онкології. 

Науковці вже провели лабораторні дослідження і встановили, що синтезована речовина успішно лікує не тільки рак, але і знищує бактерії, які стали стійкими до всіх відомих антибіотиків.

 
 

Коментарі (1) перегляди: 3055

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e