Наука та ІТ  |  20.04.18  |  п'ятниця
 

Прихильники Ілона Маска збирають гроші на диван для кумира

Збір коштів стартував, коли гендиректор компанії "Tesla" розповів ув інтерв'ю "CBS This Morning", що мусив спати на кушетці у конференц-залі на своєму підприємстві в Фермонті.

Миритися з такою незручністю бізнесменові доводиться, оскільки компанія проходить через "виробниче пекло" для седана "Model 3". Оскільки кушетка не дуже зручна, Ілон зізнався, що іноді відпочиває просто на підлозі.

Збір грошей ініціював Бен Саллінс із Каліфорнії. Сума першого внеску склала 10 доларів (близько 260 грн). Зараз американці зібрали суму, уп'ятеро більшу, ніж планувалося спершу - 1 тисячу доларів (близько 26 тис. грн).

Згідно з планом, викладеним на краудфандинговой платформі GoFundMe, користувачі мають намір звернутися до Маска через Twitter. Якщо його відповідь буде ствердною, Бен Саллінс зв'яжеться безпосередньо з компанією "Tesla". Варіант дивана оберуть і придбають за результатами колективного голосування користувачів. Доставку подарунка планують, при можливості, зняти на відео. У випадку, якщо відповідь не буде отримано ні від самого Маска, ні від його компанії, зібрані гроші обіцяють скерувати на благодійність.

Водночас, видання "Vice News" нагадало американцям про проблеми безпритульних, наголосивши на тому, що Маск є власником щонайменше п'яти приватних будинків, а його статок, за інформацією "Forbes", зараз оцінюється в 19,2 млрд доларів.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1289

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...