Наука та ІТ  |  20.02.18  |  вівторок
 

У США об'явився "мандрівник у часі"

У шокуючому інтерв'ю чоловік на ім'я Ной, який, з його слів, повернувся з 2030 року, успішно пройшов тест на детекторі брехні. Він дав прогнози щодо політики та соціального життя.

Про це повідомляє "Financial express".

Чоловік зробив кілька передбачень. За його словами, лідер США Дональд Трамп виграє другий термін у Білому домі, а безпосередній наступник нинішнього президента зробить "щось погане", що створить великі проблеми для Америки. Його ім'я він називати відмовився, сказавши лише, що він відомий нині політик. І назвав його в чоловічому роді, використавши займенник "він".

В інших прогнозах Ной сказав, що пристрій Google Glass носитимуть усі до 2030 року, а електричні та автономні автомобілі зазнаватимуть значних поліпшень.

Він також стверджував, що штучний інтелект і віртуальна реальність повстануть проти людства в найближчому майбутньому.

Повідомляється, що "мандрівник у часі" страждає від депресії і анорексії. Ной стверджує, що він прожив понад 50 років, але виглядає як 25-річний чоловік через прийом особливих препаратів. Його обличчя на відео розмите, однак помітно, що чоловік стурбований.

Ной також розповів, що останнім часом жив у 2021 році, почав подорожувати в часі, але застряг у 2018 році.

Як раніше повідомлялося, кількість стихійних лих у Європі може зрости в 50 разів. Так вважають фахівці з Об'єднаного дослідницького центру Єврокомісії в Італії. Висновки вчених базуються на аналізі понад 2,3 тисячі катаклізмів, що сталися з 1981 по 2010 рік на європейському континенті. При складанні загальної картини враховувалися статистичні показники 28 країн Європи. Також до них додали дані Швейцарії, Норвегії та Ісландії. Дослідники розглядали кілька критеріїв, за якими можна оцінити ступінь вразливості населення: повені, посухи, цунамі, лісові пожежі та інше.

 

ТЕМАТИЧНІ НОВИНИ

09.05 У США показали НЛО в прямому ефірі
 
 

Коментарі (2) перегляди: 1825

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах