Наука та ІТ  |  08.01.17  |  неділя
 

Професійні лікарі виступають проти глави МОЗ Уляни Супрун

Після скандального звинувачення знаменитого кардіохірурга Бориса Тодурова на адресу Уляни Супрун, не менше гучну заяву зробив відомий нейрохірург Андрій Гук.

Про це кандидат медичних наук, голова Ради громадської організації "Асоціація медиків Революції гідності" Андрій Гук розповів у своєму інтерв'ю виданню "Гордон".

"Звичайно ж, я прочитав інтерв'ю Тодурова і незрозумілу відповідь МОЗ. Супрун призначили 1 серпня 2016 року. Ми чотири місяці чекали реальних кроків, дали Супрун і її команді час: Ну покажіть! Не показали. Ви хоч розумієте, що закупівлі за 2016 рік до досі не проведено? Не дай Бог, ви або ваші близькі серйозно захворіють, наприклад, онкологією. Отримайте ви безкоштовні медикаменти, передбачені законом? Ні, тому що їх просто немає, не закуплені. Такого не було ніколи",

- зазначив Гук.

З його слів, Уляну Супрун призначив Петро Порошенко всупереч думці провідних українських лікарів.

"Вважаю призначення Супрун абсолютно неадекватним вибором. Що, був конкурс на главу МОЗ? Ні. Супрун призначила одна людина - Порошенко. Що, запитали медичну громадськість? Ні. У нас парламентсько-президентська республіка, хтось питав думку профільного комітету Ради або парламенту з приводу кандидатури Супрун? Ні, призначили і все",

- підкреслив нейрохірург.

Крім того, на його думку, Супрун - пересічний лікар, яка не займалася практичною діяльністю і дуже далека від українських реалій.

"Супрун в житті ні однієї людини не вилікувала як лікар. Біографію її почитайте, ну який вона доктор? Призначили, шуму наробили, а король-то голим виявився",

- резюмував Андрій Гук.

Нагадаємо, що раніше Всеукраїнська молодіжна організація "Студентське братство" звинуватила главу Міністерства охорони здоров'я Уляну Супрун у службовій недбалості.

Як повідомлялося, на початку листопаду глава МОЗ Уляна Супрун заявила, що держава більше не допомагатиме онкохворим українцям.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах