Наука та ІТ  |  19.07.18  |  четвер
 

Пізня вечеря провокує розвиток раку, - Вчені

Якщо ви вечеряєте менш ніж за 2 години до сну, терміново міняйте цю звичку, оскільки дослідники стверджують, що пізня вечеря провокує розвиток раку простати і молочної залози.

Фахівці з Іспанії провели масштабне дослідження і виявили, що пізня вечеря таїть в собі безліч небезпек. У новому дослідженні використовували відомості про 1.205 пацієнток з онкологічними захворюваннями молочної залози і 621 пацієнта з раком передміхурової залози. До контрольної групи увійшли 1.321 жінка і 872 чоловіки без онкологічних захворювань. Добровольці пройшли докладне тестування, і експерти встановили - у тих, хто ніколи не вечеряв занадто пізно, помітно знижувався ризик розвитку онкологічних захворювань: ризик розвитку раку молочної залози зменшувався на 16% у жінок, ризик розвитку раку простати у чоловіків - на 26%.

Найнижчі показники по ризиках розвитку онкології показали добровольці, які прокидаються раніше 6 годин ранку, які ведуть здоровий спосіб життя і дотримуються режим, а також не зловживають спиртними напоями.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах