Наука та ІТ  |  18.09.19  |  середа
 

Оновлення Windows 10 продовжує "ламати" комп'ютери: повідомили про нові проблеми

Проблеми із оновленням операційної системи Windows 10 не вирішуються, а лише додаються все нові. Цього разу помилка виникає одразу після включення комп'ютера, та позбавляє користувачів можливості увійти в систему звичним способом.

Що сталося цього разу? Проблема пов'язана з тим же оновленням KB4515384 від 10 вересня для збірки 1903.

За даними ресурсу AskWoody, в середньому три з чотирьох пристроїв, що працюють на Windows 10, зіткнулися з помилкою авторизації і неможливістю ввести PIN-код на екрані входу в систему.

"Інсталяція накопичувального оновлення KB 4515384 призвела до того, що з чотирьох машин доступ до вводу PIN-коду був закритий на трьох. Видалення оновлення не допомогло, як й інші спроби відновити роботу системи",

– зазначив один з "постраждалих".

Як вирішити проблему? "В якості тимчасового рішення можна видалити весь вміст папки C: \ Windows \ ServiceProfile \ LocalServices \ AppData \ Local \ Microsoft \ Ngc, і після перезавантаження PIN-код знову запрацює", – додав користувач.

Власники PC, які зіткнулися з вказаними наслідками оновлення, можуть скористатися наведеною вище інструкцією. Всім іншим джерело рекомендує призупинити роботу центру оновлень Windows до виходу відповідних виправлень.

Про це повідомляє 24 канал

 
 

Коментарі (0) перегляди: 876

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах