Наука та ІТ  |  11.08.18  |  субота
 

Невдовзі українці спостерігатимуть зорепад Персеїди

Для повноти відчуттів краще виїхати кудись за місто, подалі від ліхтарів та інших джерел світла.

Про це повідомляє ТСН. 

Уже в ці вихідні українці зможуть отримати насолоду від унікального явища - зорепада Персеїди. Краса в нічному небі буде тривати до 13-го серпня, а почнеться сьогодні о 22:00. Інтенсивність потоку падаючих зірок буде поступово зростати, поки не досягне свого піку опівночі 13-го числа. 

Природа явища дуже проста. Справа в тому, що саме в цей період Земля проходить крізь шлейф пилових частинок, випущених хвостом комети Свіфта-Туттля, з яким наша планета стикається щорічно. Падаючі уламки мізерно малі, проте їх велика кількість утворює так званий зоряний дощ. Очікується, що на землю буде прилітати по 60 метеорів на годину, тобто загадувати бажання можна буде фактично кожну хвилину, проте побачити все відразу не вийде. Спершу треба знайти найбільш темне місце і почекати десь півгодини, поки очі звикнуть до темряви.

Якщо хтось бажає сфотографувати це явище, то краще використовувати штатив та камеру з широкоформатним об'єктивом, щоб захопити більше простору зоряного неба. Ну і звичайно не ловити гав, адже сфотографувати падаючу зірку - справа для фотографа з хорошою реакцією.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах