Наука та ІТ  |  21.02.18  |  середа
 

Найбагатша людина в світі виготовить "вічний годинник"

Джефф Безос, засновник компанії Amazon, заявив про те, що приступив до виготовлення унікальних механічних годинників, які не зупинятимуться 10 тисяч років.

Про це мільярдер написав на своїй сторінці в Tweeter.

"Почалася установка - 500 футів у висоту (152,4 метра), все механічне, харчування від термальних циклів день / ніч, синхронізується опівдні, символ довготривалого мислення - 10000YearClock - збирається генієм Денні Хілліс, Зандер Роузом і всією командою годинника",

- підкреслив бізнесмен.

За словами багатьох експертів, виготовлення годинника обійдеться Безосу в 42 мільйони доларів, і виріб буде встановлено в горах на заході Техасу.

Втім, поки невідома дата, коли годинник буде встановлено.

Безос очолив рейтинг найбагатших людей світу за станом на січень 2018-го року - його статки оцінюються у 105 мільярдів доларів, і в списку найбагатших людей він обігнав Білла Гейтса, який займав перше місце протягом багатьох років.

Як повідомлялося, виявлено новий спосіб боротьби зі старінням організму. Португальські вчені провели дослідження і виявили новий спосіб боротьби зі старінням, який заснований на запобіганні появи аномального числа хромосом в клітинах. Відомо, що з віком зростає число кількості клітин, в яких виникає зміна числа хромосом.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...