Наука та ІТ  |  09.11.18  |  п'ятниця
 

NASA випробувало капсулу з астронавтами для польоту на Марс

2 листопада NASA випробувало капсулу із людьми для польоту на Червону Планету в Мексиканській затоці.

Про випробування капсули повідомило агентство уряду США.

У 2019 NASA збирається вивести на орбіту Марса багаторазовий космічний корабель "Оріон". До того часу планується запустити безпілотну експедицію на орбіту супутника Землі. Корабель має стати стартовим майданчиком для поглибленого дослідження космосу.

Випробування спільно з військово-морськими силами США проходили спеціалісти агентства. Метою цього тестування була перевірка готовності та зібраності моряків: як швидко вони знайдуть капсулу, що впала в океан, наскільки оперативно та обережно її відбуксують до берега, а також чи зможуть допомогти астронавтам, які знаходяться всередині. Тренування проходило вдень і вночі в Мексиканській затоці (Атлантичний океан).

У випробуванні брали участь астронавти, які проходили підготовку для участі в марсіанській місії. Вони повинні були навчитися вибиратися з капсули самостійно, в разі якщо корабель відхилився від курсу і їх не відразу знайдуть. Власне капсула розрахована максимум на добу перебування у воді разом з командою.

"Астронавти, що повернуться на землю в капсулі "Оріон", проведуть багато часу в космосі, і ми хочемо бути певні, що заключна частина їхньої подорожі пройде безпроблемно, не залежно від того, в яких умовах вони приземляться",

 - прокоментував випробування експерт з Центру імені Джонсона в Х'юстоні Том Уокер.

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1217

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах