Наука та ІТ  |  16.02.18  |  п'ятниця
 

NASA повертає з МКС на Землю робота-супутника, що вийшов з ладу

У міру розвитку технологій космонавтика все більше покладається на те, що астронавтів на навколоземній орбіті з часом замінять роботи. Однак наразі їхній ще не настав.

Відправлення роботизованого супутника NASA не стала успішною. Після декількох спроб виправити Robonaut, резидентську машину МКС, американське космічне агентство вирішило відправити його на Землю для завершення ремонту.

Майбутнє космічних польотів, ймовірно, буде пов'язано з великою кількістю роботів. У міру того, як розвивається штучний інтелект, а також роботизовані тіла, ідея відправляти машини в космос стає все більш привабливою.

Згаданого Robonaut було скеровано в космос ще у 2011 році. Там він повинен був почати життя як прототип тестового предмета для місій за участю помічників роботів. Місія була корисною, оскільки пристрій отримав основні завдання, які виконували оператори з Землі дистанційно. Проблема полягала в тому, що спроби оновити Robonaut весь час закінчувалася невдало.

Після декількох років намагань зрозуміти, чому ж Robonaut не працював, виявилося, що у нього був відсутній заземлений кабель.

Як раніше повідомлялося, запущена на Falcon Teslа отримала статус космічного корабля. Електромобіль Tesla Roadster внесли до переліку небесних тіл, який веде Лабораторія реактивного руху NASA. Про це пише Daily Mail. Картку з даними Tesla Roadster, вперше відправленого на сонячну орбіту за допомогою надважкої ракети Falcon Heavy, можна знайти за допомогою сервісу Horizons. За словами метеоролога Еріка Холтхауса, картка містить повний опис електромобіля.

 
 

Коментарі (1) перегляди: 1049

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах