Наука та ІТ  |  14.03.19  |  четвер
 

На Місяць планують відправити жінку, - NASA

Несподівану інформацію нещодавно повідомили в американському космічному агентстві.

У NASA зазначають, що при наступній висадці на Місяць обов'язково до групи астронавтів включать жінка, і ця жінка стане першою, яка побуває на Марсі.

Заяву відповідного змісту озвучив голова національного управління США з дослідження космічного простору NASA Джим Брайденстайн.

Він повідомив, що у найближчому майбутньому жінки мають всі шанси зайняти провідну роль в освоєнні космосу. Не виключав дослідник й того факту, що першою людиною на Марсі стане жінка-астронавт. Також директор агентства розповів, про те, що уже наприкінці цього місяця відбудеться перший в історії вихід жіночої команди у відкритий космос. Здійснюватиметься цей вихід, як зазначають у агентстві, з борту Міжнародної космічної станції.

Взяти у свою команду астронавтів побільше жінок у NASA прагнуть із метою урізноманітнити ряди космонавтів. Окрім цього директор космічного агентства додав, що місячну місію і програму планують розширяти. У планах є також й  залишити астронавтів на Місяці на якийсь час, щоб отримати максимально багато інформації.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах