Наука та ІТ  |  04.09.18  |  вівторок
 

Зв'язок 5G вперше запрацює у Кореї

В Україні питанням запуску зв'язку п'ятого покоління займеться національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації.

Південна Корея стане першою країною в світі, в якій введуть в експлуатацію мережі 5G. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на китайські ЗМІ.

Запуск мереж нового покоління призначений на 1 грудня 2018 року.

"Три основні мобільні оператори Південної Кореї офіційно підтвердили, що початок комерційного використання мереж 5G в країні почнеться 1 грудня цього року",

- йдеться в повідомленні.

На першому етапі впровадження швидкість передачі даних мережами п'ятого покоління повинна досягати 1 Гбіт/с.

5G (fifth generation, - англ.) - п'яте покоління мобільного зв'язку, що діє на основі стандартів телекомунікацій, наступних за існуючими стандартами 4G / IMT-Advanced. В даний час різними мобільними операторами зв'язку в світі випробовуються окремі елементи мережі 5G, а також проводяться лабораторні тести технології 5G.

Очікується, що США і ряд держав у Європі та Азії запустять в комерційну експлуатацію зв'язок нового покоління 5G вже наступного року. Узгодження стандартів для використання мереж п'ятого покоління відбудеться під час Всесвітньої конференції радіозв'язку восени 2019 року.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах