Наука та ІТ  |  10.02.20  |  понеділок
 

Мобільний додаток "Дія" вийшов у топ App Store та Play Market

Додаток звантажили вже понад мільйон разів.

Через нього було зроблено понад 869 тисяч запитів на отримання прав.

Застосунок "Дія" за чотири дні після релізу завантажили понад мільйон разів, за популярністю він випереджає соцмережі та месенджери. Про це розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своїй сторінці у Facebook.

"Продовжуємо триматися на перших позиціях завантажень українських App Store та Play Market топ-безкоштовних. Випереджаємо Tik Tok, Telegram, YouTube, Viber, Instagram, Facebook та WhatsApp",

- написав він.

Так, у застосунку 1 047 403 унікальних користувачів (ті, хто завантажили Дію без проходження авторизації) та 870 094 авторизованих користувачів (ті, хто авторизувалися через банки). Серед унікальних – 646 141 користувачів Android; 398 160 – iOS. За словами Федорова, через застосунок за чотири дні було зроблено 869 964 запитів на отримання прав (463 552 було видано) та 869 396 запитів на отримання техпаспорту (було видано 378 339).

"Працюємо над покращенням швидкості процесу онлайн-верифікації для тих, у кого проблеми з відображенням документів (погана якість даних в реєстрах). Будемо тримати в курсі",

- додав міністр.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України 6 лютого офіційно презентував свій застосунок "Держава і я", який має на меті оцифрувати державні послуги та документи для українців. Розробка застосунку відбувалася із залученням багатьох експертів, а вже у грудні 2019 року розпочалося її тестування. Наразі у застосунку можна оцифрувати водійські посвідчення та техпаспорт на автомобіль (лише у тому разі, якщо він зареєстрований саме на користувача застосунку). Однак автоматично у застосунку підтягуються лише документи нових зразків після 2013 року. Якщо ж ваших документів немає у "Дії", застосунок запропонує вам верифікувати їх в електронному кабінеті водія.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах