Наука та ІТ  |  18.02.20  |  вівторок
 

Мінцифри запустило соціальну рекламу про платформу "Дія. Цифрова освіта"

Відеоролик знімали в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого.

Міністерство цифрової трансформації запустило соціальну рекламу про платформу "Дія. Цифрова освіта". Про це повідомляє прес-служба міністерства.

 "Соціальний відеоролик демонструє, що володіння цифровими навичками дозволяє жити в країні більш комфортно та щасливо. Також відеоролик інформує про національну онлайн-платформу "Дія. Цифрова освіта" – зручний і доступний сервіс, де можна безкоштовно отримати або покращити свої цифрові навички",

- йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до проєкту "Дія. Цифрова освіта" долучилися бібліотеки, які будуть допомагати опанувати цифрові навички та які придумали хештег #cyfra_library в соцмережах, щоб ділитися досягненнями проєкту.

"Саме бібліотеки стали першими офлайн-хабами проєкту "Дія. Цифрова освіта". 11 січня 2020 року був підписаний меморандум між Міністерством цифрової трансформації та Українською бібліотечною асоціацією, завдяки якому близько 6 000 комп’ютеризованих бібліотек по всій країні долучаються до проєкту. Бібліотеки демонструють значний ентузіазм, надають всім охочим доступ до національної онлайн-платформи та допомагають опанувати цифрові навички",

- зазначили у міністерстві.

Планується, що ролик розповсюджуватимуть на національному та регіональному телебаченні, в мережі кінотеатрів і в інтернеті.

Нагадаємо, 6 лютого уряд презентував застосунок "Дія". Наразі застосунок уже можна завантажити із Play Market для користувачів операційної системи Android. В App Store для власників техніки Apple додаток доступний лише за посиланням. Нагадаємо, у тестовому режимі застосунок запрацював 16 грудня. Першим кроком були електронні права та технічний паспорт. Також вперше в Україні стартує національна кампанія з цифрової грамотності – під час неї планують навчити 6 млн українців. Навчання буде відбуватися на платформі "Цифрова освіта". На ній пропонується новий формат навчання – освітні серіали. Як зазначається, наразі їх три: базовий із цифрової грамотності, для вчителів і для батьків "Безпека дітей в інтернеті".

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах