Наука та ІТ  |  08.10.21  |  п'ятниця
 

Міндовкілля запустило національний реєстр викидів

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів презентувало Національний реєстр викидів та перенесення забруднювачів на сайті "ЕкоСистема".

"ЕкоСистема — національна платформа, де зібрані всі адміністративні екопослуги для бізнесу та вся екологічна інформація для громадян. Вона постійно поповнюється новими сервісами та наборами даних. Сьогодні ми нарешті презентували важливу складову вебпорталу: зручну мапу України, на яку нанесено всі 4 тисячі підприємств-забруднювачів, інформація про які міститься в РВПЗ", — повідомив заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець, передає пресцентр відомства.

Реєстр містить інформацію про те, які підприємства відповідальні за стан води чи атмосферного повітря у певному регіоні, коли востаннє Державна екологічна інспекція перевіряла діяльність того чи іншого промислового об'єкта та які обсяги забруднення атмосфери та води вони здійснюють щороку.

"Це лише перша ітерація системи, яку ми продовжуємо вдосконалювати. Сподіваємось, що в цьому нам допоможуть експерти та небайдужі громадяни — будемо раді почути їхні думки про наш новий сервіс",

— відзначив Стрілець.

Що відомо

Кабінет міністрів 6 жовтня підтримав постанову, ініційовану Державним агентством меліорації та рибного господарства щодо збільшення розмірів такс за незаконний вилов риби.

Про це повідомляє suspilne.media

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах