Наука та ІТ  |  15.04.18  |  неділя
 

Мільярдер Ілон Маск розповів, як ночує на підлозі автозаводу

Зі слів глави великих компаній SpaceX і Tesla, під час створення електромобіля Tesla Model 3, він кілька місяців цілодобово проводить на виробництві.

Про це пише видання Entrepreneur.

Як зазначає Ілон Маск, він змушений це робити. Йому не вистачає часу на те, щоб їздити додому і навіть нормально приймати душ. 

Мільярдер, відомий своєю любов'ю до нових технологій і науки, впевнений, що керівник не може дозволити собі відпустку і навіть нормальний відпочинок, якщо його підлеглі важко працюють у стресових умовах.

Ілон Маск підкреслив, що робота над третьою моделлю електромобіля Tesla триватиме далі. Поки виробники затримуються з випуском приблизно на 6 місяців, проте вони обіцяють, що новий автомобіль сподобається кожному клієнту.

Відзначимо, що Model 3 буде найдешевшим автомобілем Tesla. Стартова ціна - від 35 тисячі доларів. Виробники розраховують, що він стане "народним електромобілем".

Як повідомляли раніше "Ваші новини", в США схвалили проект глобального інтернету Ілона Маска. Проект SpaceX передбачає запуск на орбіту кілька тисяч супутників, щоб покрити всю земну кулю мережею дешевого інтернету.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...