Наука та ІТ  |  12.11.18  |  понеділок
 

Львів'яни вибороли дві медалі на олімпіаді з астрономії в Китаї

Загалом українська команда здобула чотири медалі - дві срібних і дві бронзових.

На Міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики команда українських учнів і випускників шкіл здобули чотири нагороди - дві срібні та дві бронзові медалі. Серед української команди були вихованці Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату Львівського національного університету імені Івана Франка.

Про це повідомляє Міністерство освіти та науки України на своєму офіційному сайті.

Під час змагань учні та студенти доводили свої знання із профільних дисциплін у таких турах: теоретичний, практичний, спостереження за зоряним небом і командний.

У результаті змагань учасники української збірної вибороли такі медалі:

  1. "Срібло" - Іван Рідкокаша, випускник КЗ "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області".
  2. "Срібло" - Назарій Фортуна, випускник Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату Львівського національного університету імені Івана Франка.
  3. "Бронза" - Павло Гілей, учень 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату Львівського національного університету імені Івана Франка.
  4. "Бронза" - Максим Рябоконь, випускник Ліцею № 142 міста Києва.

Також почесну грамоту від організаторів олімпіади отримав Данило Сагайдак, випускник Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату Львівського національного університету імені Івана Франка. Він теж входив до складу української команди.

Міжнародна олімпіада з астрономії та астрофізики завершилася у неділю, 11 листопада, у Пекіні (Китайська Народна Республіка).

Як відомо, така Міжнародна олімпіада відбувається щороку. Країна-учасниця може представити лише одну команду з не більше, ніж п'яти учнів чи студентів. Переможців олімпіади визначають в індивідуальній першості та нагороджують золотими, срібними чи бронзовими медалями. Також відзначають похвальними грамотами та призами в окремих номінаціях, які встановлює країна-господар олімпіади.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах