Наука та ІТ  |  14.05.19  |  вівторок
 

Львів’яни розробили унікальний плавучий сміттєпереробний завод

Це судно може плавати океанами, морями, річками й озерами.

На замовлення британської екологічної компанії Ocean Polymers творча група NiceCube з Миколаєва розробила унікальний інноваційний проект плавучого сміттєпереробного заводу.

«Творча група NiceCube з Миколаєва на замовлення компанії Ocean Polymers розробила унікальний інноваційний проект розміщення сміттєпереробного заводу прямо на борту корабля», – повідомляє проект FoodBIOPack на своїй сторінці у Facebook.

Львів’яни обладнали старий корабель плазмовою установкою для піролізу (теплова деградація – «розчинення вогнем») органічних і неорганічних речовин для інтенсивного очищення морських акваторій від поверхневого сміття.

Згідно з повідомленням, будуть збирати пластик та інше сміття, а потім їх на кораблі висушать, подрібнять і перероблять на чистий синтетичний газ, який будуть використовувати для подачі палива на плавучому транспорті.

Це судно може плавати океанами, морями, річками й озерами.

Щорічно в океани потрапляє приблизно вісім мільйонів тонн пластику.

За даними науковців, внаслідок забруднення світових океанів пластиком щорічно суспільство втрачає 2,5 млрд доларів у вигляді завданої шкоди екології та втрати ресурсів.

Як зазначали раніше, неподалік Євпаторії масово гинуть дельфіни.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах